Apartments Villa Rossella 2

Obala Vladimira Nazora 3, Rovinj

Pokojů: 6

Skóre: 8.4 z 155 hodnocení

  • Internet
  • Wi-Fi
  • Wi-Fi zdarma
  • Společenské prostory
  • Fax/Kopírka
  • Domácí zvířata povolena
  • Restaurace
  • Bar
  • Parkoviště
  • Parkování zdarma

Zadejte datumy příjezdu a odjezdu pro zobrazení dostupnosti a ceny
Datum příchodu:
Datum odchodu:


Apartments Villa Rossella 2 Prostorné a klimatizované apartmány Villa Rossella 2 jsou situované jen pár kroků od pláže a přístavu a pouhých 200 metrů od historického centra města Rovinj.
Apartmány mají typické istrijské stěny s kamennými prvky, ložnici s dřevěnou podlahou, pohodlné posezení, plně vybavenou kuchyň, satelitní TV a bezplatné Wi-Fi.
V blízkém okolí najdete několik restaurací, ve kterých se podávají místní speciality, a v okruhu do 200 metrů je také spousta různých obchodů. Apartmány Villa Rosella 2 se nachází 400 metrů od přístavu, ze kterého vyplouvají trajekty do Benátek.
Obala Vladimira Nazora 3, Rovinj
8.4 based on 155 reviews

Na fotografie z Panoramio majíautorská práva jejich majitelé.

hotel photo

Rychlý popis

Prostorné a klimatizované apartmány Villa Rossella 2 jsou situované jen pár kroků od pláže a přístavu a pouhých 200 metrů od historického centra města Rovinj.
Apartmány mají typické istrijské stěny s kamennými prvky, ložnici s dřevěnou podlahou, pohodlné posezení, plně vybavenou kuchyň, satelitní TV a bezplatné Wi-Fi.
V blízkém okolí najdete několik restaurací, ve kterých se podávají místní speciality, a v okruhu do 200 metrů je také spousta různých obchodů. Apartmány Villa Rosella 2 se nachází 400 metrů od přístavu, ze kterého vyplouvají trajekty do Benátek.Obecné

Domácí zvířata povolena, Domácí zvířata povolena, Domácí zvířata povolena, Vlastní parkoviště, Vlastní parkoviště, Vlastní parkoviště, Soukromé parkoviště, Soukromé parkoviště, Soukromé parkoviště, WiFi ve všech prostorách, WiFi ve všech prostorách, WiFi ve všech prostoráchDoprava

Pronájem kol, Pronájem kol, Pronájem kolÚklidová služba

Služba praní, Služba praní, Služba praní, Služba žehlení, Služba žehlení, Služba žehleníRůzné

Rodinné pokoje, Rodinné pokoje, Rodinné pokoje, Klimatizace, Klimatizace, KlimatizaceParkování

Parkoviště, Parkoviště, ParkovištěInternet

Internet, Internet, Internet, Wi-Fi, Wi-Fi, Wi-Fi, Wi-Fi zdarma, Wi-Fi zdarma, Wi-Fi zdarmaDůležité informace

Sdělte prosím penzionu Villa Rossella 2 předpokládaný čas příjezdu s předstihem. Tuto informaci můžete při provádění rezervace uvést do zvláštních požadavků, nebo penzion kontaktovat přímo. V den příjezdu se vyžaduje složení zálohy ve výši 50 EUR za případné způsobené škody. Záloha Vám bude v plné výši vrácena, pokud nebudou při kontrole ubytování zjištěny žádné škody.Fotoalbum

Apartments Villa Rossella 2 is a self-catering accommodation located in Rovinj. Free WiFi access is available. The property is 300 metres from Rovinj Marina and 500 metres from Carera Street in Rovinj.
The apartment will provide you with air conditioning and satellite channels. Private bathroom also comes with a shower. Extras include a safety deposit box.
Other facilities like an ironing service and laundry facilities are offered.
If you feel like visiting the surroundings, check out Rovinj Ferry Port (500 metres) and Ecomuseum Casa della Batana (500 metres). Pula Airport is located 30 km from the property.Pravidlá hotelu

Příchod: 15:00-22:00
Odchod: 07:30-10:00
Platební podmínky: Zadejte data příjezdu a odjezdu pro zobrazeni platebnich podminek.